begeni » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 6-04-2014, 14:56
Kategori: tumblrblog / begeni
Tumblr için Instagram Takip Butonu
Tumblr Bloguma Instagram Takip Butonu Nasıl Eklerim? Tumblr Blogunuz İçin Instagram Takip Et Butonları
Tumblr blogunuzdaki takipçilerinizle aynı zamanda Instagram'da da sizin paylaşımlarınızı takip etmelerini istiyorsanız eğer bu butonlar tam aradığınız diyelim. En çok tercih edilen ve beğenilen instagram takip butonlarını seçtik. Sizler için paylaştığımız instagram takip et butonları Tumblr blogunuzdaki ziyaretçileriniz ile instagram profiliniz arasında köprü olsun. Instagram profilinize gelerek sizi takibe başlayan ziyaretçilerinizi sizde takip ederek, tumblr okuyucunuzlarınızla böylece iletişimde kalmış olabilirsiniz. Umarız buton stillerinden beğeneceğiniz bir tane çıkar. Sizlere iyi takipler diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2014, 19:22
Kategori: tumblrblog / begeni
Tumblr için Twitter Takip Et Butonu
Tumblr Bloguma Twitter Butonu Nasıl Eklerim? Tumblr Blogunuz İçin Twitter Takip Et Butonları
Tumblr blogunuzdaki ziyaretçilerinizin aynı zamanda Twitter'da da sizi takip etmelerini istiyorsanız eğer bu butonlar tam aradığınız diyelim. En çok tercih edilen ve beğenilen Twitter takip butonlarını seçtik. Sizler için paylaştığımız twitter takip et butonları Tumblr blogunuzdaki ziyaretçileriniz ile Twitter profiliniz arasında köprü olsun. Twitter profilinize gelerek sizi takibe başlayan misafirlerinizi takip ederek, tumblr okuyucunuzlarınızla böylece iletişimde kalmış olabilirsiniz.Ümit diyoruz ki paylaştığımız bu butonlardan sizinde sevip tercih edeceğiniz bir buton olur. Sizlere iyi takipler diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2014, 17:31
Kategori: tumblrblog / begeni
Tumblr için Facebook Beğeni Butonları
Tumblr'a Facebook Butonu Nasıl Eklerim? Beğeni ve Takip Butonu Nasıl Eklerim?
Tumblr blogunuza, web sitenize ekleyebileceğiniz facebook beğeni butonlarını sizler için hazırladık. Blogunuzdaki veya sitenizdeki paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Google'da sosyal paylaşım sitelerine çok önem vermektedir, böyle olunca sosyal paylaşım sitelerindeki size ait olan sayfa / profillerinizi birbirine bağlamanız halinde paylaşımlarınızın arama motorlarında daha ön sıralarda yer bulacaktır. Tumblr da olan takipçilerinizin facebook sayfanızda da bulunması sağlayacaktır. Kısacası beğeni butonları sosyal ağlardaki köprüleriniz olacaktır. Beğeneceğinizi umut ederek hazırladık, dileriz sayfanıza canlılık getirir. Blog sayfanıza nasıl ekleyeceğinizi de resimlerle tarif etmeye çalıştık. Blogunuzda bol ziyaretçili güzel paylaşımlar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0