doga-manzara » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 24-02-2015, 00:02
Deniz, Göl, Şelale Manzaralı Facebook Kapak Resimleri
Manzara facebook kapak fotoğrafları
Hepimiz aynıyızdır, bir manzara resmi görmek bile içimizi ferahlatır, bir anlık bile olsa sıkıntılarımızı unutturur ve bizi çok uzaklara o fotoğraftaki yerlere alıp götürür. Bir göl manzarası, puslu, sisli bir manzara içinde ya da deniz kıyısında bir kumsal, kıyıya vuran bir dalga belkide bir nehir üzerinde yapılmış tarihi köprü… Bunlara bakmak kimi rahatlatmaz ki. Sizde manzara fotoğraflarını seviyorsanız ve facebook hesabınızın kapak resminde manzara temalı kapak fotoğrafları kullanmak istiyorsanız, albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2015, 17:04
Lale facebook kapak resimleri
Lalezar facebook kapak fotoğrafları
Anavatanı Pamir, Hindukuş ve Tanrı dağları olan ve soğanlı olan bu bitki, Türklerin göçleri ile birlikte Anadolu'ya gelmiştir. 1500'lü yıllarda ise Anadoludan Avrupa'ya giden lale özellikle Hollanda’da çok yaygındır. Yeşil ve 2-8 arasında yaprağa sahip lalelerin her rengi hatta iki ya da üç renkli olanları da bulunur. Sizde bu nadide çiçeği seviyor ve facebook kapak resminizde fotoğraflarını kullanmak istiyorsanız “Lalezar” albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2015, 13:53
Çiçek bahçesi facebook kapak resimleri
Çiçek bahçesi manzaralı facebook kapak fotoğrafları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde kullanabileceğiniz alternatif resimleri sunmaya devam ediyoruz. Hesabınızda kullanabileceğiniz alternatif bayan profil resimlerinden sonra, son hızımızla alternatif facebook kapak resimleri hazırladık. Çiçek bahçesi, çiçek bahçesi manzaralarının bulunduğu hd kalitesinde en güzel resimleri sizin için derledik ve kapak fotoğrafları halinde düzenledik. Sizler için hazırlamış olduğumuz çiçek bahçesi fotoğrafları albümümüzü beğenmeniz ve aralarından kendinize uygun bir seçenek bulmanız dileğimizle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2015, 23:53
Lavanta çiçeği facebook kapak resimleri
Lavanta bahçesi facebook kapak fotoğrafları
Lavanta ülkemizde de yetişen, mis kokulu çalı şeklinde ve deniz iklimi olan yerlerde yetişen bir bitkidir. Ülkemizde en çok batı kıyılarında yetişir. Lavanta çalı şeklinde ve illaki ekilerek değil kendiliğinden de uygun olan her ortamda yetişebilir. Haziran ve Ağustos aylarında mavi veya mor renkte çiçek açar. Lavantanın çiçeklerinden çok, kültürü kullanılır. Mis kokulu olduğundan Çiçeklerinin kültürü çıkarılarak parfüm, temizlik ürünleri gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Ülkemizde geçmişten gelen bir gelenek ise, lavantalar keselere doldurulup çamaşır çekmecelerine konulur ve çamaşırların güzel kokması sağlanır. Biz de sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız lavanta facebook kapak resimleri hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 17:06
Gelincik facebook kapak resimleri
Kır çiçeklari facebook kpak fotoğrafları
Kır çiçekleri; dağların, bayırların süsüdür. Bahar gelince rengarenk açan çiçekler insanın içinde kıştan kalan bütün soğukluğu alır ve ılık bir tebessüm ettirir. Kır çiçeklerinin en narin çiçeği de gelinciktir. Ellemeye, koparmaya kıyamaz insan. Gelincik narin olsa da dağları, bayırları, kırları ve hatta yol kenarlarını bile bir süs gibi süsler. Sizde kır çiçeklerini seviyorsanız ve özelliklede gelinciklere hayransanız sizler için hazırlamış olduğumuz, hiçbir yerde bulamayacağınız kapak fotoğrafları hazırladık. Beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2015, 21:39
Mum facebook kapak resimleri
Romantik facebook kapak fotoğrafları
Romantizm deyince akla ilk gelen, mum ışığında loş bir ortamda güzel bir akşam. Mum ışığı romantik ortamın vazgeçilmez unsurlarındandır. Bir şömine başında, mum ışığında birde şarap değmeyin keyfimize. Düşlesenize yalnız başınıza ya da sevdiklerinizle… Ne unutulmaz olur değil mi? Mumun o büyülü atmosferinizi facebook hesabınızda yansıtmanız için sizlere özel olarak mum temalı resimler derledik. Sizde facebook kapak fotoğrafınızda mum temalı resimleri kullanmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız. Mutlaka size uygun bir kapak fotoğrafı bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-01-2015, 21:50
Kış facebook kapak resimleri
Huzur veren facebook kapak fotoğrafları
Kış mevsimi en soğuk mevsim olsada bazıları için en güzel mevsimdir. Bakmasını bilene, en romantik, en duygusal mevsimdir. Buz gibi bir gecede elinizde bir bardak kahve ve yanımızda sevdiğiniz… Düşünsenize, dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun içiniz sıcacık. Güneşin batışını düşünün mesela… Kıpkızıl gökyüzü, elinizde bir bardak çay ve yanınızda vazgeçemediğiniz dostlar… Bundan daha huzurlu bir ortam olur mu? Kar yağmış mesela… Yanınızda aileniz kartopu oynarken… Bundan daha mutlu bir tablo var mı? Düşlemesini bilene en güzel mevsimdir kış. Sizde benim gibi kış mevsimini seviyor ve facebook kapak resimlerinizde kış resimleri kullanmak istiyorsanız, mutlaka albümümüze göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2014, 19:28
Su temalı facebook kapak resimleri
Su facebook kapak fotoğrafları
Su saflığın, temizliğin, tazeliğin sembolüdür. Su şifadır. Su sesi yüzyıllarca şifa kaynağı olarak kullanmış ve insanların hastalıklarına çare olmuştur. Yüzyıllar önce anadoluda su sesi kullanılarak psikolojik rahatsızlığı olan kişiler şifa bulmuş. Günümüzde de su ile tedavi yöntemi bazı kliniklerde kullanılmakta ve şifa dağıtmaktadır. Su görüntüsü ilede rahatlatır ve ferahlatır. Sizler için su resimlerinin bulunduğu bir albüm hazırladık. Beğenmeniz dileğimizle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2014, 17:29
Manzaralı Ev Facebook Kapak Resimleri
Ev Konulu Facebook Kapak Fotoğrafları
Her birey için en çok vakit geçirdiği mekan olan ev oldukça önemlidir. Böyle olunca herkesin hayalindeki ev de farklı olabilmekte. Kimi deniz kenarını tercih edip hayal ederken, kimi yeşillikler içinde, kimileri de dağ manzarasına özlem duyar. Manzarası farklı güzelliklerde olan birbirinnden güzel facebook kapak fotoğraflarını sizler için derledik. Hayalinizdeki evi belkide bu kapak resimleri içinden bulup paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-11-2014, 22:08
Kar Temalı Facebook Kapak Resimleri
Kar Yağışlı Facebook Kapak Fotoğrafları, Kar Yağışı Nasıl olur?
Kristal yapısı çok sayıda farklılık göstermesine rağmen hepside 6 köşelidir. Bilimsel deneylerde de çok araştırılmış olmasına rağmen birbirine benzeyen iki kar kristaline rastlanamamıştır. Kar yağışının olması ihtimali için öncelikle ekvatordan uzaklığı, denizden yüksekliği önceliği olup ılıman iklimlerde karasal ilklim yaşanan kısımlarda görülür. Karın en önemli faydası toprağı nemli tutması ve tarım toprağını korumasıdır. -8 santigrat dercede olan kar bitkileri 0 santigrat derecede tutarak donmaktan korur. Kış aylarında yağacak olan kar, özellikle üst kısımlarda kalması kalmasından dolayı yaz kuraklıklarına çare olan en önemli faydalardandır. Kar sadece görsel güzelliği ile değil daha birçok konuda bizim için yaşam kaynağıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 1