google » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 17-02-2020, 00:11
Kategori: google
Google Haritalarda “Doğruluk kontrolü nasıl yapılır?
Google Yerel Rehberler tarafından “Doğruluk kontrolü nasıl yapılır?”
Hemen hemen birçoğumuzun başvurduğu Google haritalar sayesinde gerek bir adres yada gerekse gideceğimiz yere en uygun, en kısa yolu bulmak için sık sık kullanmaktayız. Herhangi bir şehirde açılan yeni bir işyeri, yeni bir yol yada buna benzer tüm değişikliklerin güncel olarak yer alması Google Yerel rehberler tarafından yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2017, 13:16
Kategori: google
Google Chrome Canary Nedir?
Google Chrome Canary özellikleri nelerdir
Google'un arama motoru olan Google Chrome'u daha da geliştirdi Google Chrome yerine daha hızlı ve daha az veri tüketen Google Chrome Canary ismindeki tarayıcıyı çıkardı. Google Chrome'da olduğu gibi diz üstü ve masaüstü bilgisayarlar için kullabileceği gibi ayrıca Android sürümünü de google play'den kullanıcılarına sundu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2016, 21:11
Kategori: google
Telefondan Gmail Adresi Nasıl Alınır?
Cep Telefonundan Gmail Nasıl Alınır?
Android işlemcili ve iOS telefonlar olmak üzere cep telefonunuzu kullanarak nasıl Gmail adresi alabileceğinizi resimlerle adım adım tarif edeceğiz. Kullanmış olduğunuz Gmail adresinizi değiştirmek istiyorsanız veya yeni bir Gmail adresi almak istiyorsanız, bu makalemizin size faydalı olacağını düşünüyoruz. Yeni bir gmail adresi almak için Google arama sayfasını açınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2016, 17:54
Kategori: google
Gmail Adresi Nasıl Alınır?
Bilgisayardan Gmail Adresi Nasıl Alınır?
Gmail adresi alabilmek için ne yapmanız gerektiğini resimlerle adım adım anlatmaya çalışacağız. Özellikle akıllı telefonlar dediğimiz Android işlemcili telefonların hayatımızda daha çok yer olmasından dolayı, Gmail adresine mutlaka gerek duymaktayız. Gmail adresi Android işlemcili telefonlar için sadece gerekli değil adeta zorunluluk. Gmail adresiniz yoksa veya yeni bir gmail adresi almak istiyorsanız, neler yapmanız gerektiğini anlatalım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2016, 23:43
Kategori: google
Gmail E-Postaları Başka Mail Adreslerine Nasıl Yönlendirilir?
Gmail Hesabından Bir Başka Mail Adresine Yönlendirme Nasıl Yapılır?
Google'a ait olan Gmail adresi özellikle Android işlemcili telefon ve tabletler için zorunlu olduğundan Gmail adresi sahibi olan kişi sayısı oldukça fazladır. Android cihazlarınızdan Gmail E-posta adresinize sadece bir dokunuşla ulaşabildiğimiz için herkes tarafından aktif şekilde kullanılan mail adresi olma özelliğini kazanmıştır. Aktif olarak sizde Gmail adresi kullanıyorsanız bu makale sizler için faydalı olabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2016, 01:48
Kategori: google
Google Plus'ta Profil ve Kapak Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir?
Google Plus kapak fotoğrafı ölçüleri nelerdir?
Google Plus profilinizde profil fotoğrafınızı ve kapak fotoğrafı nasıl değiştireceğinizi resimlerle sizler için adım adım anlatmaya çalışacağız. Google Plus'ta sadece profil fotoğrafı kapak fotoğrafı değiştirmeyi değil profil ve kapak fotoğrafını ölçülerinin ne olacağını da makalemizde sizlerle paylaşacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2016, 04:13
Kategori: google
Google Plus'ta Profil Bilgileri Nasıl Gizlenir?
Google Plus Profil Bilgilerini Gizleme
Google Plus, Facebook'a karşı çıkarılan benzeri bir Google uygulamasıdır. Google arama motorunda karşılaştığınız içerik ya da fotoğrafları ya da site haberlerini Gmail hesabınıza bağlı olan Google Plus'ta arkadaşlarla paylaşmak için tasarlanmıştır. Kısacası Facebook benzeri olup beğendiğiniz resim ve haberleri arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz kişisel sayfadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2016, 12:42
Kategori: google / guncel
CIA Veritabanından Telefon Numaramı Nasıl Silerim?
CIA (Caller Identification App) uygulamasından Telefon Numaranızı Silme
CIA uygulaması android telefonlar için hazırlanmış bilinmeyen numaraları tanımlamaya yarayan bir uygulamadır. Sizi arayan numaralar rehberinizde kayıtlı olmasa dahi kişi ismi yada firma ismi ile gösterecektir. Şahıslara ait numaralar ilgili telefon şirket rehberinde bilgileri kapalı olsa bile; CIA uygulaması yüklü android telefonlarda nasıl ve hangi isimle kaydedildi ise o şekilde de görülmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 13-02-2016, 12:19
Kategori: google / guncel
CIA'da Engelli Olan Numaranın Engeli Nasıl Kaldırılır?
CIA'dan Numara Engeli Nasıl Kaldırılır?
CIA (Caller Identification App) programını kullanıyorsanız ve engellediğiniz bir numaranın engelinden vazgeçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. CIA uygulaması sizlere birçok imkan sağlamakta. En güzel özelliklerinden biri de numaradan isim sorgulayabilmek olsa gerek. Sizi arayan numaraların kime ait olduğunu görebildiğiniz gibi, telefon rehberinize kaydetmeye, aramasını istemediğiniz numarayı engellemenize de yardımcı olmakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2016, 23:37
Kategori: google
Gmail’den 2 GB depolama alanı hediye
Gmail’den dünya güvenli internet günü kutlama hediyesi
Google dünyanın en çok kullanılan arama motoru olarak liderliğini koruyor. Google kurulduğu ilk günden bu yana her geçen gün kendini geliştirdi ve kullanıcılarına yenilikler sundu. Aynı zamanda Google’ın bir çok hizmeti de mevcut. bu hizmetlerden biri ise geçtiğimiz günlerde 1 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaşan Gmail hizmeti. Google dünya güvenli internet günü günü dolayısıyla Gmail kullanıcılarına çok güzel bir sürpriz hediye hazırladı.
Devamı
  • Yorumlar: 0