instagram » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 5-02-2017, 21:56
Kategori: Facebook / twsevgi / instagram
Sevgililer günü resimli paylaşımları
14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları
Şubat ayının gelip çatması ile beraber çoğu kişiyi telaş sardı. Bu telaşın sebebi 14 Şubat tarihinde olan Sevgililer Günü. Sevgililer günü aklımızda aşıkların birbirine hediye verdiği mesaj gönderdiği bir gün olarak kalsa da aslında Sadece sevgiliye özel değil etrafımızda sevdiğimiz herkesle paylaşabileceğimiz bir gün. Biz 7harika.com ailesi olarak sizlere sosyal medyada facebook, instagram, twitter hesaplarınızda paylaşabileceğiniz veya resimli mesaj olarak gönderebileceğiniz ve...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 23:00
Kategori: instagram
Instagram'da mesajların gönderimini iptal etmek
Instagram'da Gönderilen Mesajın Gönderimi Nasıl İptal Edilir?
Instagram yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Instagram Direct'te göndermiş olduğunuz bir mesajının gönderimini nasıl iptal edeceğinizi resimlerle adım adım sizlere anlatmaya çalışacağız. Instagram'dan takipçiniz veya takipçiniz olmayan herhangi bir kişiye direct mesaj gönderimi yaptıysanız ve bu mesajı gönderdiğinize pişman olduysanız gönderimini iptal ederek mesajı nasıl silebileceğinizi ...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-01-2017, 19:33
Kategori: instagram
Instagram'da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Instagram Canlı Video Yayını Nasıl Yapılır?
Instagram önceki ay duyurmuş olduğu canlı yayın özelliğini kullanıcılarına sundu. Instagram kullanıcıları da artık Facebook Live ve Periscope gibi canlı yayın yapabilecek. Instagram canlı yayın özelliğinin yanı sıra Instagram Direct'de paylaşıldıktan sonra kaybolan fotoğraf ve video özelliğini de getirmiş oldu. Instagram'da canlı yayın anlık olarak yapılan ve takipçi kazanmak için oldukça etkili bir yöntemdir diyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2017, 20:37
Kategori: instagram
Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?
Instagram paylaşımlarına yorumları kapatmak
Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınız ve videolarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram paylaşımlarınıza yorumlara kapatmak için neler yapmanız gerektiğini, resimli olarak adım adım sizlere tarif etmeye çalışacağız. Instagram'da yorumlar nasıl kapatılır? Instagram yorumları nasıl filitrelenir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 17:53
Kategori: Facebook / instagram / guncel
Muhtemelen gerçek anlamını bilmediğiniz 10 emoji
Hangi Emoji ne anlama geliyor?
Sosyal medya hepimizin hayatında çok büyük yer etmiş durumda arkadaşlarımızla ailemizle ve kısaca çevremizdeki herkesle iletişim kurabileceğimiz en büyük platform. Gün içerisinde mesajlaşırken emojiler kullanmak büyük kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Peki hangi emojinin gerçekte ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Bu yazımda size muhtemelen başka anlamda kullandığımız fakat...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2017, 22:24
Kategori: instagram
Instagram Yorum beğenme ve Yanıtlama
Instagram Yorumlarını Beğenme, Yanıtlama
Instagram yine bir yenilikle karşımızda. Instagram'da yeni bir özellikle karşılaştığımızda değil, yeni bir özellik gelmemesi şaşırtıcı olmaya başladı. Sık sık yeni bir yenilikle karşımıza çıkan Instagram bu kez Facebook'ta olduğu gibi paylaşımlara yapılan yorumlara beğeni ve yanıtlama özelliği getirdi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2016, 01:00
Günaydın Instagram Paylaşımları
Instagram'da Paylaşmak için Resimli Günaydın Mesajları
Sabah sporu nasıl yapılmalıdır? Sabah sporu ne kadar gereklidir? Sabah sporunun faydaları nelerdir? Günümüzde özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların, günlük hayatı monoton olarak belirli bir sıradanlık içinde geçmekte. Bu nedenle vücudumuz belirli hareketler dışında bir değişiklik görmemektedir. Zor belki ama sabah uykusundan 10 dakika spor için ayırabilmek, sağlığımız açısından oldukça önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2016, 00:06
Günaydın Instagram Paylaşımları
Günün Aydın Olsun Paylaşımları
Günaydın kelimesinin nereden geldiği ve nasıl ortaya çıktığı çok fazla bilinmese de günün aydın olsun anlamında kullanılmaktadır. Dini alimler tarafından onay görmesede toplum tarafından kullanılan kabullenilmiş bir kelimedir. Genellikle Selamün aleyküm kullanılması istense de özellikle bayan toplumunun genelinin böyle selam alıp vermediği bilinmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-11-2016, 22:11
Kategori: instagram
Instagram Filtreleri Nasıl Gizlenir?
Instagram'da Filtreler Nasıl Kaldırılır?
Instagram artık ülkemizde popüler bir fotoğraf paylaşım blogu olmuş durumda. Bu kadar çok kullanıcısı olan Instagram'da yediharika web sitesi olarak her özellik ve her konuya değinmek istiyoruz. Instagram filtreleri nasıl azaltılır? Filtreler nasıl gizlenir? Şimdi sizlere nasıl yapmanız gerektiğini tarif etmeye çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2016, 21:05
Kategori: Youtube / instagram
Youtube Videolarını Instagram'da Paylaşmak
YouTube Videoları Instagram'da Nasıl Paylaşılır?
Instagram'da video paylaşımı yapabilmek için sizlerinde bildiğiniz gibi bir dakikalık videoları ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle YouTube'da izlediğiniz ve beğendiğiniz bir videoyu Instagram'da paylaşmanız mümkün değildir. YouTube videolarının bir dakikadan daha fazla uzun süreli olduğu için Instagram'da paylaşamamaktayız.
Devamı
  • Yorumlar: 0