instagram » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 27-03-2017, 00:18
Kategori: play / instagram
En Çok Kullanılan Fotoğraf Düzenleme Android Uygulamaları
Instagram Fotoğraf Düzenleme, En Güzel Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Instagram Fotoğraf ve Video paylaşma sosyal sitesindeki profilinizde kullanmak için en çok aranan fotoğraf düzenleme uygulamalarını belirledik. Uygulamaları indirip adım adım resimledik. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının avantajlı ve dezavantajlı yanlarını sizler için belirledik. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının özelliklerini tek tek belirleyip sizler için madde madde yazdık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-03-2017, 20:41
Kategori: instagram
Instagram'da Çoklu Paylaşım Nasıl Yapılır?
Instagram'da Çoklu Fotoğraf yada Video Nasıl Paylaşılır?
Instagram, yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Instagram en son sürümünü güncelleme yaptıysanız, artık bir paylaşımla 10 tane fotoğraf ya da videonuzu aynı anda paylaşabileceksiniz. Bu makalemizde instagram'da çoklu paylaşım nasıl yapılır? Çoklu fotoğraf yada video paylaşırken nelere dikkat etmelisiniz? Gibi sorulara resimlerle anlatarak sizlere cevap vermeye çalışacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2017, 15:21
Kategori: instagram
Instagram'da "Kaydetme Özelliği" Nedir?
Instagram'da Paylaşımları Kaydetme Nasıl Yapılır?
Instagram'ın yeni özelliği olan kaydedilen paylaşımlar ne işe yarar? Kaydedilen paylaşımlar daha sonra nasıl görülür? Instagram'ın bu yeni özelliği kaydedilen gönderiler hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Instagram kullanıcılarının oldukça işine çok yarayacak bu yeni özellik ayrıca beğendikleri fotoğraf ve videoların kaydetmesini kolaylaştıracak.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 17:51
Kategori: instagram
Instagram'da Gönderdiğim Kaybolan Fotoğraf ve Videoları Nasıl Görebilirim?
Instagram'da Gönderilen Kaybolan Fotoğraflar Nasıl Görülür?
Instagram'ın yeni özelliklerinden biri olan kaybolan fotoğraflar ve videoları ile ilgili yediharika.com web sitemizın takipçileri tarafından birçok soru maili aldık. Göndermiş olduğum kaybolan fotoğrafları gönderdikten sonra nerede bulabilirim? Kaybolan fotoğraflarımın iletilip iletilmediğini nasıl anlarım? Bu gibi birçok benzer sorular geldi. Bizde takipçilerimize daha yararlı olabilmek adına...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 14:20
Kategori: instagram
Instagram'da Kaybolan Fotoğraf Nasıl Gönderilir? (Resimli Anlatım)
Instagram'da Kaybolan Video ve Nasıl Gönderilir?
Instagram'dan sizlerinde bildiğiniz gibi canlı yayın özelliğinden sonra kaybolan fotoğraf ve kaybolan video gönderme özelliği geldi. Snapchat'te olduğu gibi mesaj olarak gönderdiğiniz fotoğraf veya video göndermiş olduğunuz kişi tarafından görüldükten sonra kendiliğinden kaybolacak. Instagram'da kaybolan fotoğraf veya video nasıl gönderilir?Sizin için adım adım resimli olarak anlatmaya çalışacağız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 23:00
Kategori: instagram
Instagram'da mesajların gönderimini iptal etmek
Instagram'da Gönderilen Mesajın Gönderimi Nasıl İptal Edilir?
Instagram yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Instagram Direct'te göndermiş olduğunuz bir mesajının gönderimini nasıl iptal edeceğinizi resimlerle adım adım sizlere anlatmaya çalışacağız. Instagram'dan takipçiniz veya takipçiniz olmayan herhangi bir kişiye direct mesaj gönderimi yaptıysanız ve bu mesajı gönderdiğinize pişman olduysanız gönderimini iptal ederek mesajı nasıl silebileceğinizi ...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 28-01-2017, 19:33
Kategori: instagram
Instagram'da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Instagram Canlı Video Yayını Nasıl Yapılır?
Instagram önceki ay duyurmuş olduğu canlı yayın özelliğini kullanıcılarına sundu. Instagram kullanıcıları da artık Facebook Live ve Periscope gibi canlı yayın yapabilecek. Instagram canlı yayın özelliğinin yanı sıra Instagram Direct'de paylaşıldıktan sonra kaybolan fotoğraf ve video özelliğini de getirmiş oldu. Instagram'da canlı yayın anlık olarak yapılan ve takipçi kazanmak için oldukça etkili bir yöntemdir diyebiliriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2017, 20:37
Kategori: instagram
Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?
Instagram paylaşımlarına yorumları kapatmak
Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınız ve videolarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram paylaşımlarınıza yorumlara kapatmak için neler yapmanız gerektiğini, resimli olarak adım adım sizlere tarif etmeye çalışacağız. Instagram'da yorumlar nasıl kapatılır? Instagram yorumları nasıl filitrelenir?
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 17:53
Kategori: Facebook / instagram / guncel
Muhtemelen gerçek anlamını bilmediğiniz 10 emoji
Hangi Emoji ne anlama geliyor?
Sosyal medya hepimizin hayatında çok büyük yer etmiş durumda arkadaşlarımızla ailemizle ve kısaca çevremizdeki herkesle iletişim kurabileceğimiz en büyük platform. Gün içerisinde mesajlaşırken emojiler kullanmak büyük kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Peki hangi emojinin gerçekte ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Bu yazımda size muhtemelen başka anlamda kullandığımız fakat...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2017, 22:24
Kategori: instagram
Instagram Yorum beğenme ve Yanıtlama
Instagram Yorumlarını Beğenme, Yanıtlama
Instagram yine bir yenilikle karşımızda. Instagram'da yeni bir özellikle karşılaştığımızda değil, yeni bir özellik gelmemesi şaşırtıcı olmaya başladı. Sık sık yeni bir yenilikle karşımıza çıkan Instagram bu kez Facebook'ta olduğu gibi paylaşımlara yapılan yorumlara beğeni ve yanıtlama özelliği getirdi.
Devamı
 • Yorumlar: 0