linkedin » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 21-03-2015, 01:25
Sosyal Medya Görsel Boyutları Nelerdir?
Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube Paylaşım Ölçüleri Nelerdir?
Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram ve YouTube görsel boyutları Sosyal medyada etkileşimi arttırmak açısından yazıdan çok görseller paylaşılıyor. Fakat herkesin bilmediği şu ayrıntı var ki paylaşımlarınızda sitelerin belirlediği görsel boyutları vardır. Bu boyutlarda paylaşım yaptığınızda kaliteyi maksimuma çıkartıp daha çok etkileşim olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece paylaşılan görsellerde değil. Profil fotoğrafları, kapak fotoğrafları, kanal fotoğrafları, logolar ve birçok görselin boyutları farklıdır. Bu boyutların standartlarını sizler için bir tablo halinde hazırladık. Tabloyu yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 10-04-2014, 23:10
Kategori: linkedin
LinkedIn'de "Profilimi Kimler Görüntüledi" Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?
Profilimi Kimler Görüntüledi Özelliği Nasıl Çalışır?
LinkedIn'de "Profilimi Kimler Görüntüledi" özelliğinin ayarlarının nasıl yapıldığını sizlere anlatmaya çalışacağız. Profilinize kimlerin baktığının geçmişine son 90 gününüzü görebilmenizi sağlamaktadır. LinkedIn kişisel bilgileri gizleme konusunda en hassas sosyal paylaşım sitelerinden biridir ve gerçekten gizlilik konusuna çok çok önem vermektedir. Profil bilgilerinizin nasıl görünmesi konusundaki ayarların seçeneklerini biz kullanıcılara bırakmıştır. Profil bilgilerinizin ne kadarının görüneceğinin ayarlarını sizlere resimlerle anlatmaya çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-03-2014, 00:11
Kategori: linkedin
Linkedin Sitesine CV Nasıl Yüklenir? İşe Başvurma Bilgilerini Nasıl Girerim?
CV ( Özgeçmiş ) Nasıl Yükleyebilirim? Yurtdışında İş Arayanlar için Linkedin Büyük Fırsat ( Resimli Anlatımla )
İnternet dünyasının biz insanlara sunduğu en güzel imkanlardan biri olan Linkedin Sosyal Paylaşım Sitesi ulaşamayacağımız imkanları bize sunmaktadır. Dünyanın 120 ülkesinde ve 150 milyon kullanıcısı olan işiniz, sektörünüz veya branşınızla alakalı ulaşamayacağız profesyonel iş dünyasıyla iletişim kurabilme imkanı vermektedir. Hangi amaçla olursa olsun, kendinize iş bulmak, bilgi almak, pazarlama konusunda bağlantı kurmak, kendinizi geliştirmek, sektörünüzle ilgili yenilikleri takip etmek gibi buna benzer birçok konuda iş dünyası hemen yanınızda. "Eğer istediğim şart ve imkanlar olursa neden iş değiştirmiyeyim ki?" diyorsanız eğer doğru yerdesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2014, 15:29
Kategori: linkedin
Boş CV Örnekleri, CV Nasıl Hazırlanır? CV Nedir?
Detaylı CV Nasıl Hazırlanır? İş Başvurusu İçin Hangi CV’yi Tercih Etmeliyim?CV Ne Demektir?
CV ‘nin anlamı İngilizce bir terim olan Curriculum Vitae ‘nin baş harflerinden oluşan kısaltma olup, “özgeçmiş” anlamındadır. İş bulmak amacındayken, kendi potansiyelinizi müracaat ettiğiniz (başvurduğunuz) işvereninize tarif etmek amacıyla kullanılır. Global bir CV hazırlamak için içeriğinde özgeçmişin bulunması ve iş alanınızla ilgili anahtar kelimelerin mutlaka geçmesi gerekir. Açık, net, kısa kelimelerle sade bir biçimde anlatmanız daha etkili olacaktır. CV’nizin göze de hoş gelmesi amacıyla simetrik olması başvuranların arasında ön sıralara taşıyacaktır. Ve bir başka ayrıntı ise şudur; İşverenin yüzlerce CV arasından seçim yapacağını düşünürsek, adayları tanımadığı ve o an görmediğinden dolayı fotoğrafın bulunması kesinlikle gereklidir diye düşünüyoruz.
Kurumsal firmalara başvurmak için özellikle gerekli olan CV’lerde ; Akademik geçmişiniz, tamamlanmış ve devam eden projeleriniz, yapılan araştırmalarınız, yetenekleriniz, vasıflarınız, iş deneyimleriniz ve referanslarınızı titizlikle belirtmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2014, 13:20
Kategori: linkedin
Linkedin'de Grup Oluşturmak Nasıl Yapılır? (Resimli,Ayrıntılı Anlatım)
Linkedin'de Nasıl Grup Kurarım? Linkedin'de Grup Kurmak Neye Yarar?
Linkedin bildiğimiz gibi profesyonel bir iş dünyası sitesi. Dünyaca ünlü kurumsal firmalarında yer aldığı Linkedin'de grup oluşturabilmemiz için neler yapmalıyız, resimlerle size anlatmaya çalışacağız. Linkedin'de grup sahibi olmak eğlenceli olduğu kadar kendi iş ve ilgi alanımızla ilgili oldukça da önemlidir. Bu nedenle kurmak istediğimiz grup kendi branşımız, ilgi alanımız veya eğitim aldığımız herhangi bir iş üzerine olabilir. Öncelikle hangi konuda ve nasıl bir grup olacağını basitçe olsa da düşünüp, grup kurmaya sonra başlamamız daha doğru olacaktır. Çünkü grup kurarken detayları soracaktır ve kendimizce bir planla başlarsak kuracağımız grup daha da faydalı olacaktır. Tüm alanlarda ve tüm sektördeki küçük İşletme sahiplerinin, ticaretle ilgilenen tüm herkesin kaydolması gereken bir sitedir. O nedenle çevremizdeki kişileri bu konuda Linkedin'e yönlendirmemiz gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 12-02-2014, 00:08
Kategori: linkedin
Linkedin'e Nasıl Üye Olabilirim? (Resimli Anlatım)
Linkedln Nasıl Kayıt olunur? Profosyonel Bir Sosyal Paylaşım Sitesi: Linkedin
120 ülkedeki 150 milyon kullanıcısıyla harika bir site olan Linkedin sitesinde neden siz yoksunuz? Kayıt olurken en basit en çabuk, en zevkli üye olunan bir sitedir.
En çok üyesi olan Linkedin'e nasıl üye olacağınızı resimlerle adım adım anlatmak istedik. Böyle bir sosyal paylaşım sitesinden mahrum kalmanıza gönlümüz el vermedi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2014, 14:47
Kategori: linkedin
Linkedin nedir? Linkedin Nasıl Bir Sosyal Paylaşım Sitesidir?
Linkedin Nasıl, Neden ve Ne amaçla Kurulmuştur ve Ne işe Yarar? Linkedin'in Diğer Sosyal Paylaşım Sitelerinden Farkı Nedir?
Sosyal ağlar internet dünyasının göz bebekleridir diye söylesek sanırım abartmış olmayız.Kişisel özellikler, hobiler ve ilgi alanları gibi ortak noktalarla tanışıp, yeni arkadaşlıkların kurulduğu bu siteler aynı zamanda video & fotoğraf paylaşma ve hoş vakit geçirmek amacıyla oyun gibi özellikleriyle eğlence aracı haline gelmiştir. Facebook, Twitter, Youtube ve Instigram'ı sizlere tanıtmıştık. Bu saydığımız sosyal ağların hepsinin ayrı amaç ve ayrı kulvarlar olduğunu görmüştük.Şimdi ise daha farklı bir amaçla kurulan Linkedin sosyal paylaşım sitesini tarif etmeye çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0