oyun » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: Bugün, 01:42
Kategori: oyun
Traffic Racer Apk indir
En iyi android Araba Yarışı, Traffic Racer Mod apk indir
Traffic Racer en iyi Android araba yarışlarından biridir. Traffic Racer 4 farklı oyun moduna sahip olup diğer araba yarışları ile benzer özelliklere sahiptir. Çevrimiçi diğer oyuncularla yarışabileceğiniz gibi ve en iyi skoru yapabilmek için çaba göstereceğiniz eğlenceli ve zevkli bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 21:35
Kategori: oyun
Shadow Fight 2 Apk indir
En güzel Dövüş Oyunu, Shadow Fight 2 android oyunu indir
Shadow Fight 2 android işlemli cihazlar için tasarlanmış olan en iyi ve en çok indirilen dövüş oyunlarından biridir. Olağanüstü görsel animasyon ve çok etkileyici grafikleri sahip bir oyundur. Çok sayıda silah çeşidi olduğu gibi çok farklı özelliklere sahip düşmanlarla dövüşeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 08:52
Kategori: oyun
aa Android oyunları, aa oyunları indir, Küçük Android Oyunları
Basit Android Oyunları, uu Oyunu Nasıl Oynanır?
Klasik aa oyunlarının bir başka versiyonu diyebiliriz. Dönen bir daire üzerine ok fırlatmakla oynanmakta. Bu oyunun diğerlerinden farkı dönen dairenin bazen 2, 3 hatta 4 yanından olmak üzere aynı anda ok atmanız gerekmekte. Her seviyenin ayrı bir zevki var. Oldukça heyecan verici.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2017, 22:24
Kategori: oyun
Real Racing 3 Apk indir
En güzel yarış oyunu Real Racing 3 indir, Real Racing 3 Android indir
Real Racing 3 oyunu Android oyunları içerisindeki en çok oynanan yarış oyunlarından biridir. Bu derece çok tercih edilmesinin nedeni gerçek yarış pistlerinin bire bir modeli olarak hazırlanmasının büyük etkisi vardır. Bunun yanı sıra görsel ve ses efektlerinin de çok etkileyici olması da çok tercih edilmesinin sebeplerindendir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2017, 20:18
Kategori: oyun
Agar io Apk
Agar io Android Oyunu indir, Agar io Android indir
Miniclip firması tarafından geliştirilen ve tasarlanan çok beğenilen oyunlar arasında olan Agar io oyunu çok beğeneceğiniz oyunlardan biridir. Oyuna küçük bir hücre şeklinde başlayacaksınız. Bu hücreyi büyütmek için daha küçük renkli hücreleri yemeniz gerekmekte. Küçük hücreleri siz yedikçe siz büyüyeceksiniz, küçük hücreleri yiyip büyümelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2017, 20:07
Kategori: oyun
Gerçek Giydirme Apk
Gerçek Giydirme Android Oyunu indir, En Beğenilen Kız Oyunları
Gerçek Giydirme Apk oyunu, Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışması benzeri bir oyundur. Özellikle kız çocuklarının çok seveceği bu oyun iyi düşünülmüş ve oldukça güzel tasarlanmış. Oyundaki müzikler ve görsel efektler çok başarılı. Seçmiş olduğunuz mankene tişört, kazak, elbise, mont, şort, fular, çanta ve ayakkabı olmak üzere seçim yaparak giydirebiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2017, 13:25
Kategori: oyun
Candy Crush Jelly Saga Apk
Candy Crush Jelly Apk, Candy Crush Jelly Saga oyunun özellikleri
Candy Crush Saga ve Candy Crush Soda oyunlarından sonra King firması Candy Crush oyunu serisine yeni bir oyun daha ekledi. Diğer Candy Crush oyunlarına benzemesine rağmen, yeni özellikler de kazandırılmış. Kuralları yine önceki Candy Crush oyunlarındaki gibi olmasına rağmen yenilikler mevcut. 100'den fazla oyun seviyesi olan Candy Crush Jelly Saga oyununda Jelly Queen ismindeki oyuncu artık rakibiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2017, 13:09
Kategori: oyun
Hay Day Apk, Hay Day oyunu indir
Hay Day Çiftlik oyunu indir, Hay Day Apk indir
Android Çiftlik oyunları içerisinde Hay Day Apk oyunu en iyisidir diyebiliriz. Hay Day Apk ayrıca android oyunları içerisinde de en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlardan biridir. Oyunu telefonunuza yükledikten sonra çiftlik oyunundaki yapmanız gereken görevleriniz nelerdir? Ve nasıl oynayacağınız konusunda oyunun başlangıcında bu bilgileri bulabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2017, 15:41
Kategori: oyun
Daire Oyunu Apk, aa oyun çeşitleri
AA Benzeri Oyunlar, En çok indirilen Android Oyunlar
Daire oyunları telefon oyunları içinde revaçta olan apk oyunlarından. Son günlerde telefonlarda oynanan oyunlar içinde moda denilebilecek seviyede. Basit olmasının yanında oldukça heyecan dolu, oynayan kişilerde hırsa dönüşen bağımlısı olacağınız bir oyun. Oyunun bazı seviyeleri zor gibi görünse de biraz sabır gerekli aslında, yapabileceğimizi düşünerek acele etmekten dolayı hata yapıp seviyeyi tamamlayamıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2017, 01:01
Kategori: oyun
Dawn of Titans oyunu indir
Dawn of Titans apk oyunu indir, Dawn of Titans apk oyunu nasıl oynanır?
Dawn of Titans oyunu en eğlenceli savaş oyunlarından biri olup doğa şartlarına göre dizayn edilip tasarlanmış harika bir oyundur. Doğa şartlarına göre strateji ve taktik geliştirmeniz gereken ve kurduğunuz ordu ile başarı hedefli bir oyundur. Ağaçların ve şelalelerinin bulunduğu doğal koşullara göre tasarlanmış sizin de buna göre taktik belirleyeceğiniz çok iyi tasarlanmış bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0