oyun » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 27-04-2016, 22:27
Kategori: oyun
Trivia Crack Apk
Android Bilgi Yarışması Oyunu, En çok oynanan bilgi yarışması
Crack oyunu, Android oyunları içerisinde en çok oynanan oyunlardan biridir. Genel kültür bilgi yarışması şeklinde olan bu oyunu bir kez oynadığınızda bağımlısı olacaksınız. Facebook veya e-mail ile üye olup, oyuna hemen başlayabilirsiniz. Hem kendinizi geliştirip, hem de diğer insanlarla olan seviyenizi ölçebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2016, 23:55
Kategori: oyun
World Chef Apk
World Chef Android Oyunu, Aşçı Android Oyunu
World Chef, Android telefon ve cihazlar için ücretsiz oynanabilecek restoran işletme oyunudur. Çevrimiçi satın almalar mevcut olsa da hiçbir özellik satın almadan oynayabileceğiniz bağımlısı olacağınız bir oyun. Tasarımı olmak üzere mükemmel bir görsel kaliteye sahip, harika bir oyun. Gerçek bir restoran işletmecisi rolünde olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2016, 22:08
Kategori: oyun
Top Eleven Apk (Futbol Menajeri)
Top Eleven 2016 Apk, Top Eleven 2016 Oyunu indir
Futbol oyunları içerisindeki en gerçekçi ve en güzel oyun olan Top Eleven 2016 yediharika web sitemizde. 100 milyondan fazla kişinin oynadığı Top Eleven oyunu ile sizde bir takım kurup futbol menajeri olabilirsiniz. Top Eleven oyunu ile dünyanın dört bir yanından olan oyuncularla karşılaşıp futbol bilgi ve becerinizi sergileyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2016, 18:17
Kategori: oyun
Hill Climb Racing Apk
Hill Climb Racing oyunu indir, Hill Climb Racing android oyunu
Hill Climb Racing oyunu android işlemcili cihazlarda en çok sevilen, indirilen oyunlar arasında. Birçok değişik özellikteki araçlar ile yokuş tırmanma ve tepe inişleri olmak üzere yerçekimine meydan okuyacağınız bir oyun. Özellikle rampalardan aşağı doğru inişlerde aracın önünü havalandırıp, aracın önü havada iken yere düştüğünüzde oldukça yüksek puanlar alacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2016, 16:20
Kategori: oyun
Candy Crush Jelly Saga Apk
Candy Crush Jelly Apk, Candy Crush Jelly Saga oyunun özellikleri
Candy Crush Saga ve Candy Crush Soda oyunlarından sonra King firması Candy Crush oyunu serisine yeni bir oyun daha ekledi. Diğer Candy Crush oyunlarına benzemesine rağmen, yeni özellikler de kazandırılmış. Kuralları yine önceki Candy Crush oyunlarındaki gibi olmasına rağmen yenilikler mevcut. 100'den fazla oyun seviyesi olan Candy Crush Jelly Saga oyununda Jelly Queen ismindeki oyuncu artık rakibiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2016, 03:15
Kategori: oyun
Candy Crush Soda Apk
Candy Crush Soda Android Oyunu, Candy Crush Soda Facebook oyunu
Candy Crush Saga oyununun bir başka versiyonu olan Candy Crush Soda oyunu Candy Crush Saga oyununun geliştirilmiş versiyonu diyebiliriz. Candy Crush Soda oyununun Candy Crush Saga'nın benzeri olup, sadece yeni özellikler eklenmiş geliştirilmiş hali. Özellikle Facebook profili ile Candy Crush Saga oyunun bağımlısı olanlar sizin de bildiğiniz gibi çoktu. Bu nedenle King şirketi oyunun biraz daha geliştirilmiş hali olan Candy Crush Soda oyununu tasarım gereği duymuş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2016, 00:53
Kategori: oyun
Nemo's Reef Apk
Nemo Android Oyunu, Nemo Apk indir
Android oyunlarından olan Nemo's Reef oyunu ile okyanusların derinlerine dalacaksınız. Kayıp Balık olarak bildiğimiz Nemo bu defa babası Marlin ile beraber, su altındaki en havalı mercanı bulmak amacındalar. Nemo ile babası Marlin büyük havalı mercanı buldukları zaman kendileri için kalıcı ve güvenli bir ev kurmayı istiyorlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2016, 00:53
Kategori: oyun
Criminal Case Android Oyunu
Criminal Case apk indir, Criminal Case Nasıl Oynanır?
Criminal Case oyunu, Facebook profilinizle oynayabileceğiniz ücretsiz bir dedektiflik oyunudur. Size verilen ipuçları ile seviyeler halinde cinayetleri çözmeye çalışacaksınız. Oyun içinde sizlere verilecek olan ipuçları ile cinayet mahallinde bulunan eşya ve cisimleri araştırarak cinayetleri çözmeye çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2016, 02:15
Kategori: oyun
Agar io Apk
Agar io Android Oyunu indir, Agar io Android indir
Miniclip firması tarafından geliştirilen ve tasarlanan çok beğenilen oyunlar arasında olan Agar io oyunu çok beğeneceğiniz oyunlardan biridir. Oyuna küçük bir hücre şeklinde başlayacaksınız. Bu hücreyi büyütmek için daha küçük renkli hücreleri yemeniz gerekmekte. Küçük hücreleri siz yedikçe siz büyüyeceksiniz, küçük hücreleri yiyip büyümelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2016, 01:57
Kategori: oyun
Piano Tiles 2 Apk
Piano Tiles Oyunu Nasıl Oynanır? Piano Tiles Android Oyunu indir
Piano Tiles oyunu son günlerde oldukça popüler bir oyun. Çok basit bir oyun gibi gözükse de müzik keyfi açısından güzel olduğu gibi, oyuncunun reflekslerini geliştirmesi açısından da oldukça yararlı. Piano Tiles oyunu ücretsizdir. Siyah beyaz renklerden oluşan tuşlara dokunmak sureti ile oynanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0