oyun » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 17-06-2017, 22:10
Kategori: oyun
Marvel Spider-Man Unlimited Apk indir
Marvel Spider-Man Unlimited oyunu indir, Spider-Man Unlimited Apk indir
Efsanevi kahraman Spiderman Marvel Spider-Man oyun hile Android platformda yerini aldı. Dünyanın en başarılı oyun stüdyosu Gameloft tarafından tasarlanan Marvel Spider-Man Unlimited oyunu macera dolu oyunları sevenlerin hoşlanacağı bir aksiyon oyunudur. Marvel Spider-Man Unlimited oyununda yönettiğiniz örümcek adam ile şehirde bulunan ve şehre tehlike saçan suçlularla mücadele etmemiz gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 15-06-2017, 00:58
Kategori: oyun
Critical Shot: Online FPS Apk indir
Critical Shot: Online FPS oyunu indir, Critical Shot Apk indir
Critical Shot: Online FPS oyunu ünlü oyunların yapımcısı olan Vertigo tarafından tasarlanan macera dolu bir aksiyon oyunudur. FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız, oynarken zevk alacağınızı ve kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm Criticalnline FPS oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Critical Shot: Online FPS Oyununda amaç, oluşturacağınız takımla beraber mücadele katılıp takımlar arası savaşlarda birinci olmaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-06-2017, 20:38
Kategori: oyun
Six-Guns: Gang Showdown Apk indir
Six-Guns: Gang Showdown oyunu indir, Six-Guns Apk indir
Six-Guns: Gang Showdown oyunu başarılı oyun stüdyosu Gameloft tarafından geliştirilen macera ve aksiyon dolu bir oyundur. Oyunda amacınız, kötü haydutlarla dolu vahşi batıda yaşayan kovboy yönlendirerek kötü haydutları yok etmeye çalışacak ve aynı zamanda kovboyun kendini korumasını sağlayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-06-2017, 20:18
Kategori: oyun
Counter Terrorist: Strike War Apk indir
Counter Terrorist: Strike War oyunu indir, Counter Terrorist apk indir
Counter Terrorist: Strike War oyununun tasarımını özel harekat stüdyosu yapmıştır. Counter Terrorist: Strike War oyununda amaç kontrolünü sağladığınız karakter ile sahip olduğunu silahları kullanarak karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek aynı zamanda size verilen görevleri tamamlamaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-06-2017, 18:00
Kategori: oyun
Gangstar New Orleans Apk indir
Gameloft Gangstar New Orleans OpenWorld oyunu indir
Gangstar New Orleans OpenWorld oyunu dünyanın en büyük oyun stüdyolarından biri olan Gameloft tarafından tasarlanan aksiyon dolu harika bir oyundur. Eğer macera dolu oyunlardan hoşlanıyorsanız, kesinlikle Gangstar New Orleans OpenWorld oyununu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bağımlısı olacağınız harikulade bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 11-06-2017, 02:39
Kategori: oyun
PES Club Manager Apk indir
PES Club Manager oyunu indir, PES Club Manager Android oyunu indir
PES Club Manager oyunu Android dünyasında başarılı işlere imza atmış Konami stüdyosu tarafından tasarlanmış muhteşem ve eğlenceli bir futbol simülasyon oyunudur. Dünyanın her yerinde toplamda 23 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip PES oyunu büyük güncellemelerin ardından tekrar Android platforma sunuldu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2017, 07:56
Kategori: oyun
Araba Yarışı Öfkeli 3D Apk indir
Araba Yarışı öfkeli 3D oyunu indir, Araba yarışı 3D Apk indir
Araba yarışı Öfkeli 3D oyunu Door to apps stüdyosu tarafından tasarlanan mükemmel bir araba yarış oyunudur. Oyun hazırlanırken kullanılan grafik ve ses kalitesi HD kalitesinde olup oyuna ayrı bir keyif katmaktadır. Oyunda amaç, tüm araba yarışlarında olduğu gibi hiç bir yere çarpmadan diğer arabaları geçip yarışın sonra 1. olarak ulaşmaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 22:21
Kategori: oyun
Goddess: Primal Chaos Apk indir
Goddess: Primal Chaos oyunu indir, Goddess Apk indir
Goddess: Primal Chaos oyunu başarılı oyun stüdyosu Koramgame tarafından tasarlanan harika bir rol oyunudur. Oyundaki amacınız yönlendireceğiniz karakterleri seçtikten sonra size verilen görevleri üstlenip başarıyla tamamlamaya çalışmanızdır. Goddess: Primal Chaos oyun heyecan dolu bir RPG oyunudur. Kendi takımımızı kurarak rakiplerinize karşı savaş vermek oyunun asıl amacıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 22:03
Kategori: oyun
Ninja Turtles: Legends Apk indir
Ninja Turtles: Legends oyunu indir, Ninja Turtles Apk indir
Ninja Turtles: Legends oyunu strateji yorum macera oyunlarından hoşlananların mutlaka bu deneyimi yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Ninja Kaplumbağalar çizgi filmini bilmeyen neredeyse yoktur. Keyifli izlediğimiz Ninja Kaplumbağalar artık çok eğlenceli bir oyun ile Android Platformu giriş yaptı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 20:26
Kategori: oyun
City Racing Lite - Şehir Yarışı Apk
Şehir Yarışı Apk indir, City Racing Lite - Şehir Yarışı oyunu indir
Araba sürme oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynanması gereken harika bir oyun olan City Racing Lite - Şehir Yarışı oyunu 3D Games stüdyosu tarafından Android platforma sunuldu. Oyunda amaç, sahibi olduğunuz aracı yönlendirerek yoğun trafik olan otoyolda kaza yapmadan ve yüksek puan alarak gidebildiğiniz en uzun mesafeyi gitmek.
Devamı
  • Yorumlar: 0