paygece
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 19-04-2015, 12:57
Kategori: paylasim / paygece
İyi geceler paylaşımları
Resimli iyi geceler mesajları
Yediharika.com sitesi olarak sizlere yepyeni paylaşımlar sunmaya devam ediyoruz. Arkadaşlarınızla gruplarda, kendi hesabınızda, özel bir mesajda ya da yönettiğiniz bir sayfada paylaşabileceğiniz ve hiçbir yerde bulamayacağınız paylaşımlar hazırladık. Paylaşımlarımızı beğenmenizi diliyoruz. Yepyeni günaydın, iyi geceler, iyi akşamlar, Cuma ve hafta sonu mesajları için bizi takip etmeye devam edin.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2015, 19:20
Kategori: paylasim / paygece
En güzel iyi geceler paylaşımları
En güzel resimli iyi geceler mesajları
Yediharika.com sitesi olarak en güzel ve hiçbir sitede bulamayacağınız resimli iyi geceler dilekleri hazırladık. Eşinize, dostunuza, arkadaşınıza, sevgilinize göndereceğiniz iyi dileklerinizi resimli olarak göndermeniz çok daha güzel olacaktır. Instangram’da, Facebook’ta ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımlarınızda da kullanabileceğiniz resimli iyi geceler paylaşımlarını beğenmeniz dileklerimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 20:21
Kategori: paylasim / paygece
En Yeni İyi Geceler Paylaşımları
Facebook iyi geceler paylaşımları
Facebook arkadaşlık ve sitesinde arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz en güzel fotoğraflar hazırlamaya devam ediyoruz. Sizde hesabınızda ekli arkadaşlarınızla, üyesi olduğunuz bir grupta ya da yönettiğiniz bir facebook sayfasında güzel dileklerinizi sunabileceğiniz hiçbir yerde kullanılmamış paylaşımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz paylaşımları “iyi akşamlar” paylaşımlarını beğenmeniz dileğimizle. Diğer paylaşımlar için ise ana sayfamızda bulunan "paylaşımlar" seçeneğine tıklayarak bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 15:31
Kategori: paylasim / paygece
En Güzel İyi Geceler Paylaşımları
Çiçek resimli iyi geceler paylaşımları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde, arkadaşlarınıza iyi dileklerinizi sunabilmeniz için, her geçen gün hiçbir sitede bulamayacağınız, yepyeni paylaşımlar hazırladık. Bu paylaşımların arasında günaydın, iyi akşamlar, iyi geceler, hafta sonu ve cuma dilekleri vardı. Bu konumuzda da yepyeni çiçek desenli iyi geceler paylaşımları hazırladık. Arkadaşlarınıza yepyeni paylaşımlarla güzel dileklerinizi sunmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2015, 22:41
Haftasonu Paylaşımları
Güzel haftasonu dilekleri, iyi haftasonları paylaşımları
Sosyal sitelerin tümünde takipçileriniz ve arkadaşlarınız için haftasonu paylaşımları yapabilmeniz için sizlere haftasonu paylaşımları hazırladık. Facebook, Twitter, Instagram başta olmak üzere tüm sosyal sitelerdeki profillerinizde haftasonu dileklerinizi paylaşmak zor olmayacak. Günaydın, iyi akşamlar ve iyi geceler paylaşımlarımızın çok kullanılıyor olmasından dolayı haftasonu içinde gerekli olduğunu düşündük. Siz yediharika takipçilerininde güzel paylaşımlara imza atmanızı da istiyoruz. Dileriz sizinde beğeneceğiniz çalışmalar olmuştur. Sizlere iyi paylaşımlar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2014, 22:17
Kategori: paylasim / paygece
En çok beğeni alan iyi geceler paylaşımları
Muhteşem facebook iyi geceler paylaşımları
Uyumadan önce facebook paylaşım ve arkadaşlık sitesindeki arkadaşlarınıza iyi dileklerinizi sunabileceğiniz yepyeni ve hiçbir yerde bulamayacağınız muhteşem paylaşımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız iyi geceler mesajlarını facebook’ta paylaşarak arkadaşlarınıza iyi dileklerinizi sunabilirsiniz. En çok beğeni alan ve en çok tercih edilen iyi geceler paylaşımları olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz yepyeni iyi geceler paylaşımlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2014, 16:40
Kategori: paylasim / paygece
İyi Geceler Paylaşımları, Facebook Paylaşımları
Facebook en güzel iyi geceler paylaşımları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde saman tünelimizde belkide en çok yapılan paylaşımlar, güzel dileklerimizi arkadaşlarımıza iletebildiğimiz gönderiler. Gün içinde günaydın, iyi akşamlar, iyi geceler dileklerimizi kendi zaman tünelimizde ya da gruplarda paylaşıp arkadaşlarımıza iletebiliyoruz. Sizler için arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için, hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel iyi geceler paylaşımları hazırladık. Beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0