proerkek » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 23-01-2015, 21:51
Genç erkek facebook profil resimleri
Serseri facebook profil fotoğrafları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde en çok zorluk çekilen konulardan biri, profil fotoğrafı bulmak. Kendi ilgi alanlarımızı, hoşlandığımız şeyleri,yaşam standartımızı ya da kişiliğimizi yansıtacak profil fotoğrafları bulmak için uğraşırız. Biz yediharika.com sitesi olarak internet dünyasındaki bu boşluğu doldurmaya çalışmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda rahat takılan, özgürlüğü seven, argo tabir ile serseri erkek facebook profil resimleri hazırladık. Sizinde hayat felsefenizde serserilik var ise albümümüze mutlaka göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 00:13
Karakalem Çizim Erkek Profil Resimleri
Resim Sanatı Profil Resimleri, Erkek Profil Karakalem Çizim Resimleri
Facebook, Hi5, Skype gibi sosyal paylaşım sitelerindeki profil fotoğraflarında da çok kullanılmakta, profile güzel bir görünüm kazanmaktadırlar. Şahsi fotoğrafınızı koymak istemiyorsanız sizler için siyah beyaz çizim resimler güzel bir seçenek olacaktır. İnternette en çok kullanılan çizim profil fotoğraflarını sizler için inceledik ve beğeneceğinizi umut ettiklerimizi biraraya getirip sizlere sunmak istedik. Dileriz sizlerin de hoşunuza gidecek, beğeninizi kazanacak profil resimleri olur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 23:59
Erkekler İçin En Beğenilen Profil Fotoğrafları
Erkekler İçin En Çok Tercih Edilen Profil Fotoğrafları, Avatar Nedir? Avatarın Anlamı Nedir?
Hint mitolojisinde tanrıların yeryüzüne indiği zamanlarda canlı yada cansız olarak insanlara göründükleri şekildir. Sanal alemde ise avatar MSN ( Messenger) ile başlamıştı. MSN profillerindeki profil fotoğraflarına avatar deniliyordu. Messenger da avatar kelimesinin ilk çıktığı yıllarda kendinizi en iyi tarif eden anlamındaydı; Bu sebeple herkes tarzına ve kişiliğine uygun resimleri tercih ediyordu. O günlerden kalan düşünceyle bizde sizler için değişik formatlardaki resimleri bir araya getirdik. Umut diyoruz ki, sizde kendi özelliklerinizde bir profil resmi bulursunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2014, 00:20
En Çok Tercih Edilen Silüet Erkek Profil Resimleri
Türkiye'de ve Dünyadaki En Çok Tercih Edilen Silüet Erkek Profil Resimleri
Bir şeyin dış hatlarından oluşan çerçeve çizgisi dahil tek renk çizimi yada görüntüsüdür. Silüet kelimesi "silhoutte" olan Fransızca kelimesinden dilimize de geçmiş halidir. Silüet sadece çizim değil, fotoğraflarda da mevcuttur. Fotoğraf ile silüet görüntüler oluşturmak için fotoğraf çekim tekniklerinden Ters Işık tekniğini kullanmalıyız. Ayrıntılı anlatmamız gerekirse ; Bir fotoğraf çekerken genellikle ışık kaynağını arkamıza alarak çekim yaparız. Işık karşımızda ise ve çekimi o şekilde yapıyorsak, karşımızdaki görüntü ışığın fazla olmasından dolayı koyu tonlarda ve tek renk çıkacaktır. Dilerim seçimlerinizden biri de sizin tercih edeceğiniz bir profil resmi olur. Kaliteli seçim ve çalışmalarımız için her zaman bekleriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2014, 22:36
Erkekler İçin Facebook Profil Fotoğrafları
Facebook Profilinize Kendi Fotoğrafınızı Koymaktan Bıktıysanız; Çare Yedi Harika'da
Facebook profilinizde kendi fotoğrafınızı koymaktan bıktıysanız yada artık değişiklik olsun diyorsanız. Sizleri düşünerek en çok tercih edilen, en çok beğenilen ve en güzel profil resimlerini sizler için bir araya getirdik. Sitemize eklediğimiz bu resimlerden umuyoruz sizi yansıtan, sizi anlatan bir fotoğraf bulur eklersiniz. Sizlere yardımcı olmak bize mutluluk verir.
Devamı
  • Yorumlar: 1