tumblr » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 13-12-2015, 17:25
Kategori: tumblr
Tumblr Hayran Postası Nedir? (Resimli Anlatım)
Tumblr Hayran Postası Nasıl Gönderilir? Tumblr Mesaj Nasıl Gönderilir?
Tumblr hayran postası, Tumblr'daki diğer kullanıcılara mesaj yazmaya yarayan bir özelliktir. Mesaj yazarken kelime ve karakter sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar uzun mesaj yazıp, istediğiniz karakterleri de kullanmanız mümkündür. Tumblr hayran postasının diğer özelliklerini de sizler için detayı ile ve resimli olarak tarif etmeye çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2015, 16:03
Kategori: tumblr / guncel
Dünyayı ikiye bölen elbise
Elbise beyaz ve altın renginde mi yoksa siyah ve mavi mi?
Tumblr’u iki gündür alt üst eden bir fotoğraf var. Tumblr’da Swiked adlı bir kullanıcının paylaştığı fotoğraf dünyayı ikiye böldü. Swiked elbisesinin renginin hangi renk olduğuna karar verememesi sonucunda hesabında fotoğrafını paylaşarak kullanıcılardan yardım istedi. Elbisenin beyaz altın renginde mi yoksa siyah mavi renginde mi olduğunu sordu. Kullanıcılardan gelen cevaplarda ilginçti. Yorum yapan kullanıcıların bazıları elbiseyi beyaz ve altın rengi gördüklerini söylerken bazıları da siyah mavi gördüklerini söyledi. Konu sadece Tumblr’da kalmadı Facebook ve Twitter’a da yansıdı. Fotoğraf milyonları ikiye böldü. Fakat cevap elbisenin üretici firmasından geldi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2014, 15:32
Tumblr Tema Efekti Çeşitleri -2
En Güzel Tumblr Blog Tema Efektleri-2
Tumblr web sitesindeki blogunuzun tema görünümünün daha güzel olması için gayret içindeyiz. En beğenilen ve en çok kullanılan tema efektlerini sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz. Efektleri kendi tumblr blogumuzda uygulayarak sizler için efekt görünümlerini resimledik. Efektlerin görünümlerine bakarak efekt görünümüyle kıyaslama yaparak daha kolay seçim yapacağınızı düşündük. Sizin blogunuzda kullandığınız temanın rengi, paylaşımlarınız olmak üzere sizi en iyi anlatan efekti seçip kendinizi de takipçilerinize daha iyi yansıtmış olursunuz. Tema ve ve tema efektiniz olmak üzere paylaşımlarınızla da başta olmak üzere fark yaratın. Bunun için Tumblr bloglarının diğer özelliklerini de kullanabilirsiniz. Tumblr için makalelerimizde efektleri sizler için paylaşmaya devam edeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2014, 13:37
Büyük Kar Taneleri Tema Efekti
Tumblr Teması için Büyük Kar Taneleri Efekti
Tumblr Blogunuz için tema efekt çeşitlerimize yeni bir tane daha efekt ekliyoruz. Kış aylarına girdiğimizi de göz önüne alırsak büyük kar taneleri efekti bloglarınıza bir farklılık kazandıracaktır. Temanın script kodlarını Tumblr blogunuzda HTML kısmına nasıl ekleyeceğinizi de sizlere resimlerle tarif etmeye çalıştık. Tumblr için istek, talep ve önerilerinizi de bizlere yazarsanız o yönde paylaşımlar yapmaya gayret ederiz. Yedi harika web yönetimi olarak ihtiyaçları da gözününde bulundurmak istiyoruz. Sizlere iyi çalışmalar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 22:53
Havai Fişek Efekti
Tumblr Blog Temanız için Havai Fişek Efekti
Tumblr Blog temalarınız için kullanabileceğiniz yeni bir efekt ile yine karşınızdayız. Tumblr Kullanıcıları artık sıradan bir internet kullanıcısı değil, Script Kod yazılımlarını tanıyan, site yapma becerisi kazanan kişiler. Tumblr blog kullanıcıları kendini gün gün geliştirmekte. Tema efektleri, yazı efektleri, maus imleç efektleri, ses efektleri, şekilli yazılar, resimler, müzik player skinler, beğeni ve takip butonları olmak üzer sonsuz kaydırma butonları ile de ilgilenip neredeyse profesyonel bir site tasarımcısı gibi yol almaktalar. Kendi zevklerine göre efekt ve tema özelliklerini kullanıp birbirinden harika blog sayfaları tasarlamaktalar. Tumblr kullanıcısına seçenek sunmak mutluluk verici.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-11-2014, 13:54
Tumblr Tema Efektleri -1
En Güzel Tumblr Blog Tema Efektleri-1
Tumblr blog temanız için en güzel efekt çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Efekt görüntülerini de sizler için resimledik. Efektlerin resimlerine bakarak efektlerin görünümüyle kıyaslama yaparak daha kolay tercih yapacağınızı düşündük. Kullandığınız tema rengi, paylaşımlarınız olmak üzere sizi en iyi anlatan efektlerle kendinizi takipçilerinize daha iyi yansıtmış olursunuz. Her özelliği uygulayabildiğiniz ve kendinize göre dizayn edilebilen Tumblr blogları gerçekten çok güzel tasarlanıp, hazırlanmış. Tema ve paylaşımlarınız başta olmak üzere seçecek olduğunuz efektle de fark yaratın. Daha sonraki makalelerimizde en sevilen efektleri yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2014, 14:34
Tumblr Hareketli Renkli Kareler Deseni Efekti
Hareketli Renkli Kare Desenler Efekti, En Güzel Tumblr Efekti
Tumblr Temalarınız için birçok tema efekti yayınladık. Sizler için yayınladığımız bu tema efektlerin içinde hareketli renkli kare desenler efekti en güzel efektlerden biri diyebiliriz. Efektin görüntüsünü resimledik ve makalemizin devamında efektin görüntüsünü görebileceksiniz. Oldukça hoş pastel renklerde olan efekt sizlerinde hoşunuza gideceğinizi düşünüyoruz. Tumblr blogunuzdaki paylaşımlarınıza hareketlilik kazandırıp, paylaşımlarınızı daha çok ön plana çıkarıp tema görüntünüze kaliteli görünüm kazandırıyor. Tumblr blog sayfanız için diğer efekt çeşitleri ve bir çok yeni özelliği sizler için yedi harika web sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Paylaşımlarımız hakkındaki görüş ve önerilerinizi de bekliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2014, 11:49
Tumblr Temanız için Yılan Efekti
Yılan Efekti Script Kodu
Yedi harika web sitemizde dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinin yeniliklerini ve özellikleri sizlere anlatmaya tanıtmaya çalışırken facebook kapak resimleri, profil resimleri, twitter sözleri, twitter temaları, android uygulamalar, android oyunlar, tumblr tema, tumblr tema efektleri, beğeni butonları, mause imleçleri, sonsuz kaydırma butonları gibi farklı konularda da sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şu anda önceden de paylaştığımız Tumblr blog temalarınız için değişik renk ve özelliklerdeki efektlerden birini daha paylaşıyoruz. Eskiden kullandığımız Nokia marka olan telefonlardaki yılan oyununa benzeyen bir efekti sizlerin beğenisine sunuyoruz. dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-11-2014, 21:09
Tumblr Temanız için Yıldız Kayması Efekti
Yıldız Kayması Efekti, Tumblr Tema Efekti ve Script Kodu
Tumblr temanız için yeni bir efekt ile karşınızdayız. Tumblr blogunuzdaki paylaşımlarınız takipçilerinizin artması için ne kadar önemli ise; sizlerinde çok iyi bildiğiniz gibi temanızın görselliği de o kadar önemli olduğunu belirtmemize sanırım gerek yok. Bu nedenle tumblr temalar için olmak üzere değişik efekt ve özellikleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Tumblr temanız için sitemizde paylaştığımız Yıldız Kayması efektini dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-11-2014, 13:06
Kategori: tumblr
Tumblr Profil resmini nasıl düzenlerim?
Tumblr Profil fotoğrafını düzenleme nasıl yapılır?
Tumblr takipçilerimiz için profil fotoğrafı konusunda profil fotoğrafını düzenleme nasıl yapılır anlatmak istedik. Tüm sosyal sitelerde olduğu gibi Tumblr sosyal paylaşım sitesinde de profil fotoğrafı çok önemli. Çünkü sizi ve sizin kişiliğinizi yansıtan bir fotoğraf tercih etmelisiniz. Sebebi ise sizi takip eden veya takip edip etmemekte kararsız kalan tumblr kullanıcıları için önem arz etmekte. Tumblr web sitesitesinde herkesin kullandığı bilinen ve sıradan olan fotoğrafları tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Seçim yapıp profil resmi olarak seçtiğiniz fotoğrafı nasıl düzenleyeceğiniz konusunda da tumblr biz kullanıcıları düşünmüş, seçenek tercihlerimizi gözardı etmemiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0