twspor » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 5-04-2015, 21:42
Kategori: twbaslik / twspor
Galatasaray Twitter Başlık Fotoğrafları
Galatasaray Twitter Başlık Resimleri
Twitter kullanıları içindeki Galatasaray taraftarlarının profilleri için başlık fotoğraflarını paylaşmak istedik. Avrupa'daki gururumuz olan Galatasaray, Twitter başlık resimlerini ihmal edemezdik. Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay,yüksel taa arşa şanlı Galatasaray. Siz Galatasaray taraftarları için hazırladığımız başlık fotoğraflarını dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2015, 19:20
Kategori: twbaslik / twspor
Beşiktaş Twitter Başlık Fotoğrafları
Beşiktaş Twitter Başlık Resimleri
Beşiktaş deyince Beşiktaş/k akla gelir, Süleyman SEBA gelir, Çarşı taraftar grubu gelir. Futbola aşık büyük Beşiktaş taraftarı aklan gelir. Bilinçli, seviye ve saygı duyulacak bir taraftar kitlesinin takımıdır. Öylesine saygı duyulacak taraftara sahip olduklarından dolayı bu yılki futbol sezonuna da Beşiktaşın eski başkanı Süleyman SEBA sezonu diye anılmaktadır. Beşiktaş taraftarı her zaman gurur duymalı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2014, 23:40
Kategori: twbaslik / twspor
Twitter Fenerbahçe Başlık Resimleri
Fenerbahçe Başlık Fotoğrafları, Fenerbahçe Twitter Başlık Fotoğrafları
2014 Yılı şampiyonu Fenerbahçe'nin Twitter Başlık Fotoğrafları yedi harika websitemizde... Son birkaç yıl içinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen; büyük taraftarının desteği ile hem krizlerden kurtuldu hemde sadece futbolda birçok spor branşında başarılarla dolu bir yıl geçirdi. Fenerbahçe taraftarı ile tüm camiasının gurur duyacağı bir yıl oldu... Ezeli rakiplerine puan farkı sevinçlerinin bir diğer sebebi diyebiliriz... Şampiyon Fenerbahçe taraftarı yeni twitter profillerinizde kullanın diye twitter başlık fotoğraflarını sizler için hazırladık. Tebrikler, şampiyonluğunuz kutlu olsun.
Devamı
  • Yorumlar: 0