Youtube » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 8-11-2016, 21:05
Kategori: Youtube / instagram
Youtube Videolarını Instagram'da Paylaşmak
YouTube Videoları Instagram'da Nasıl Paylaşılır?
Instagram'da video paylaşımı yapabilmek için sizlerinde bildiğiniz gibi bir dakikalık videoları ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle YouTube'da izlediğiniz ve beğendiğiniz bir videoyu Instagram'da paylaşmanız mümkün değildir. YouTube videolarının bir dakikadan daha fazla uzun süreli olduğu için Instagram'da paylaşamamaktayız.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 7-11-2016, 20:54
Kategori: Youtube
YouTube Videolarının URL Adresi Nasıl Bulunur?
Telefondan YouTube Videolarının Bağlantı Adresi Nasıl Kopyalanır?
Akıllı telefonlardan YouTube videolarının internet bağlantı (URL) adresleri nasıl kopyalanır? YouTube videolarının bağlantı adresi nasıl bulunur? Akıllı telefonlardan izlemiş olduğunuz YouTube videosunu arkadaşınıza göndermek veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için ne yapmalısınız?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2016, 00:01
Kategori: Facebook / twitter / Youtube / guncel
Türkiye’de çocuklara sosyal medya yasağı geliyor!

Sosyal medya çocuklara yasaklanıyor!
Sosyal medyanın yararından çok zararı olduğunu biliyoruz. Zararlı etkileri de en çok çocuklar için oluyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu TBMM’de yaptığı özel görüşmede en kısa zamanda belirli bir yaşın altında olan çocuklara sosyal medya yasağı getirileceğini açıkladı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-06-2015, 23:33
Kategori: Youtube
Youtube 8K çözünürlük kalitesine geçti
Youtube çıldırdı !... Youtube'de 8K video izleme özelliği geldi
Video oynatma siteleri arasında görüntülerin çözünürlüğü konusu büyük yarış halini aldı diyebiliriz. Video paylaşım siteleri içerisinde en zirvede ve rakipsiz olan Youtube 4K özelliğindeki olan bir çözünürlüğe sahipti. Birkaç ay önce sitesinde bulunan videoların çözünürlük kalitesini 5K ile yenileyeceğini konusunda açıklama yapan Youtube şu an video çözünürlüğü konusunda çığır açan bir haber duyurdu. Bu haber video oynatma siteleri arasında Youtube rakipsiz olduğunu bir kez daha ispatladı. Yeni yaptığı duyuruda daha 5K özelliğini getirmeden 8K çözünürlük özelliğindeki videoların paylaşabileceğini duyurdu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2015, 07:44
Kategori: Youtube / guncel
Youtube televizyondan fazla izleniyor!
Youtube yükselişte
Dev video paylaşım platformu Youtube yükselişini sürdürüyor. 10 yıllık geçmişe sahip site, video paylaşımı konusunda rakipsiz tek başına önde. Dev sitenin New York’ta reklam verenler için düzenlediği bir etkinliğe katılan YouTube CEO’su Susan Wojcicki, YouTube’un 18-49 yaş grubundaki mobil izleyici sayısının televizyon kanallarının izleyici sayısından fazla olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıl yapılan bir açıklamada, YouTube’u kullanan kişi sayısı konusunda televizyon kanallarını geride bırakmayı başardığı söylenmişti. Konusu geçen başarıları yakalamanın kolay olmadığını belirten Wojcicki, ortada ciddi bir emek ve ölçüm süreci bulunduğunu da ekledi
.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-03-2015, 01:25
Sosyal Medya Görsel Boyutları Nelerdir?
Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube Paylaşım Ölçüleri Nelerdir?
Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram ve YouTube görsel boyutları Sosyal medyada etkileşimi arttırmak açısından yazıdan çok görseller paylaşılıyor. Fakat herkesin bilmediği şu ayrıntı var ki paylaşımlarınızda sitelerin belirlediği görsel boyutları vardır. Bu boyutlarda paylaşım yaptığınızda kaliteyi maksimuma çıkartıp daha çok etkileşim olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece paylaşılan görsellerde değil. Profil fotoğrafları, kapak fotoğrafları, kanal fotoğrafları, logolar ve birçok görselin boyutları farklıdır. Bu boyutların standartlarını sizler için bir tablo halinde hazırladık. Tabloyu yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-03-2015, 17:25
Kategori: Youtube
Youtube’ta yepyeni özellik
Youtube’ta 360 derece Video özelliği
Biz süre önce Google Youtube’tan para kazanamadığını duyurmuştu. Buna karşılık Youtube yeni paralı üyeliğin olduğu bir site olacaklarını ve reklam almayacaklarını açıklamıştı. Ücretli üyelik yapılacak Youtube sitesi ne zaman açılır bilemiyoruz ama Youtube bu süre içinde boş durmuyor ve yeniliklerine devam ediyor. Youtube’un yeni özelliğini video izlerken sol üst tarafta bulunan butonlar sayesinde videonun hangi kısmını izleyeceğinizi ayarlayıp yada video görüntülerinin açısını değiştirebiliyorsunuz. Youtube’un bu özelliği ne kadar sevilir bilemeyiz ama videoyu izlerken açı değiştirmek kendinizi videonun içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2015, 21:06
Kategori: Youtube
YouTube ücretli mi oluyor?
YouTube Music Key nedir?
Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube 2005 yılında eski bir Google çalışanı tarafından kurulmuş ve 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştı. Gelen yeni haberlere göre Google Youtube’tan para kazanamıyor. Para kazanamamasının sebebi ise, Google YouTube’u satın aldığından bu yana çok fazla para harcaması ve reklamlardan gelen gelirlerin bu harcamaları karşılayamaması. Google bu konuya hemen çözüm getirmiş ve YouTube Music Key’i kurarak ücretli bir şekilde sunmaya hazırlanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-02-2015, 08:40
Kategori: Youtube
Youtube Kids Yayınlandı
Google’da ilk çocuk uygulaması, Youtube Kids
Google, bütün özellikleriyle çocukları düşünerek tasarlanmış yepyeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile çocuklar güvenli bir şekilde video izleyebilecek. Kullanımı çok kolay ve çocuklar için tasarlanmış içeriği ile ailelerin gözünü arkada bırakmayacak bir uygulama. Uygulamanın çocuklar tarafından daha kolay kullanımı açısından kalın simgeler, büyük resimler ve sesli arama özellikleri ön plana çıkartılmış. Bu uygulama İOS ve Android cihazlar için tasarlandı. Yakında Kurio ve nabi gibi çocuk tabletlerinde de yer alabilmesi için çalışmalar devam ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2015, 19:37
Kategori: Youtube
Youtube’ta reklam nasıl kaldırılır?
Youtube reklamlarını kaldırma!
Youtube sitesi Steve Chen, Chad Hurley ve Jawed Karim ismindeki amerikalı üç iş arkadaşının eğlenmek amacıyla açtıkları bir web sitesidir. Videoları biriktirme ve paylaşma amacında olan site 15 Ekim 2005'te kurulmuştur. Site en popüler video sitelerinden biri. Milyonlarca insanın video izlemek ve yüklemek için kullanılan bu ortam popüler olduğundan oldukça fazla reklam almaktadır. Sitede çıkan reklamlardan rahatsız oluyorsanız reklamları kaldırabilme seçeneğiniz var. Reklamları kaldırdığınızda o reklamı artık görmezsiniz böylece reklama tıklama olasılığınız da ortadan kalkar. Reklamları nasıl kaldıracağınızı yazımızın devamında resimli açıklamalı bulabilirsiniz.Fakat sitelerin para kazanmasının reklam tıklamalarına bağlı olduğunu unutmayalım ve emeğe saygı için en azından 1 kere tıklayalım. wink
Devamı
  • Yorumlar: 0